gwsh logoSpotkania z pracodawcami, oferty pracy dla nauczycieli, doskonalenie zawodowe, warsztaty – to wszystko czeka na uczestników Targów Pracy i Rozwoju Pedagoga. Na wydarzenie zaprasza Gdańska Wyższa Szkoła Humanistyczna. Wstęp wolny.

Targi odbędą się w siedzibie uczelni w Gdańsku, 17 października w godz. 10.00-14.00. To pierwsza tego typu inicjatywa mająca na celu stworzenie przestrzeni do wymiany doświadczeń studentów i absolwentów pedagogiki oraz innych uczestników zainteresowanych tematyką wydarzenia z pracodawcami i pedagogami praktykami. Z pewnością pomogą w tym nie tylko obecność licznych wystawców, ale i ciekawe warsztaty. Co ważne, udział w nich jest bezpłatny, należy się tylko zarejestrować.

targi pedagogiczne gwsh 

- Standardowe targi ze stoiskami wystawców wysłaliśmy do kąta. Zamiast tego główną przestrzenią spajającą nasze wydarzenie mają być warsztaty, na których placówki i firmy z branży będą przekazywać ważne dla uczestników informacje o swojej działalności. Środowisko jest zachwycone propozycją i już na dwa tygodnie przed targami mamy sporą ilość uczestników zapisanych na warsztaty – tłumaczy Kryspin Kichler z GWSH.

W programie Targów poza warsztatami są stoiska pracodawców działających w obszarze pedagogiki oraz dziedzin pokrewnych – prezentacje ofert pracy, staży, praktyk i wolontariatu, Kreatywna Pedagogika – projekt doskonalenia zawodowego gdańskich nauczycieli przy Wydziale Rozwoju Społecznego Urzędu Miasta Gdańska, możliwość zapoznania się z ofertą edukacyjną dla branży pedagogicznej, a nawet prezentacja pierwszej w Polsce marki odzieżowej produkującej ubrania, które rosną razem z dzieckiem.
 
Zapisy na warsztaty trwają do 14 października. Aby uczestniczyć w bezpłatnych warsztatach, należy wysłać zgłoszenie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., podając tytuł/y warsztatów oraz swoje imię i nazwisko. Każdy z biorących udział w warsztatach otrzyma zaświadczenie uczestnictwa. W programie warsztatów m.in.:
  • „Jak budować autorytet wychowawcy i pedagoga wśród młodzieży z trudnych środowisk”,
  • „Jak rozciągnąć czas? Jak zarządzać sobą i swoimi zadaniami w czasie, jeżeli mamy go za mało?”
  • „Nauczyciel wychowania przedszkolnego – zawód czy pasja?”
Więcej informacji na stronie GWSH.