pm 2013Jak skutecznie realizować projekty, jakich błędów się wystrzegać, jak kontrolować ryzyko, a także jak budować zespoły i relacje w nich. Odpowiedzi na te pytania poznacie już 22-23 maja podczas bezpłatnej Konferencji Project Management 2013 w Sopocie.


To jedyne w swoim rodzaju spotkanie z ekspertami, praktykami oraz przedsiębiorcami, którzy co roku dzielą się swoją wiedzą oraz doświadczeniem w tematyce zarządzania projektami. W tym roku prelegentami Konferencji będą m.in. przedstawiciele takich firm jak Microsoft Polska, IBM Polska, ING Bank Śląski czy Pomorska Kolej Metropolitalna, a także liczni trenerzy oraz niezależni eksperci. Wydarzenie po raz drugi wspierane jest przez Instytut Rozwoju Projektów – Partnera Strategicznego Konferencji. Wydarzenie po raz kolejny odbywa się pod patronatem portali Studia.net i Uczelnie.net.

Czego jeszcze dowiemy się podczas Konferencji PM 2013? Między innymi jak przejść z projektu do bieżącego zarządzania przedsiębiorstwem, jak łączyć projekty i procesy w firmach oraz jakich narzędzi używać, dla ich skutecznej realizacji. Odpowiedzi na te, oraz wiele innych pytań już w dniach 22-23 maja.

Dla uczestników Konferencji PM 2013 przygotowane zostaną:
- prelekcje oraz panel dyskusyjny prowadzone przez ekspertów w zakresie zarządzania projektami, by przekazać fachową wiedzę popartą doświadczeniem oraz masę inspiracji i wsparcia w realizacji własnych przedsięwzięć;
- seria warsztatów oraz gry symulacyjne, które dadzą możliwość wykorzystania umiejętności w praktyce;
- sesja networkingowa, czyli szansa na nawiązanie nowych znajomości oraz kontaktów biznesowych.

Zapraszamy na oficjalny fanpage: www.facebook.com/konferencjapm
oraz na stronę internetową: www.konferencjapm.pl

Udział w konferencji jest bezpłatny.