up logo 160x125Katedra Ekonomiki Leśnictwa, Wydział Leśny Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu zapraszają do udziału w konferencji naukowej pt. „Międzysektorowe problemy współpracy w polskim leśnictwie”, która odbędzie się w Kołobrzegu w dniach 30.09-2.10.2015 r.
 
Celem Konferencji jest poznanie powiązań i zdefiniowanie problemów współpracy międzysektorowej, a także zapoznanie się ze stanowiskami przedstawicieli pozostałych sektorów w tym zakresie. Planowana obecność przedstawicieli różnych sektorów powiązanych z gospodarką leśną oraz objęcie Konferencji honorowym patronatem Senatu Rzeczypospolitej Polskiej i udział w niej senatorów przyczyni się do uzyskania wysokiej rangi obrad i wielowątkowej dyskusji. Organizatorzy mają nadzieję, że spotkanie umożliwi wymianę poglądów oraz wytyczy dalsze kierunki współpracy leśników z pozostałymi sektorami gospodarki narodowej i różnymi grupami społeczno-zawodowymi.

Zgłoszenia: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
Szczegółowe informacje o Konferencji: http://www.up.poznan.pl/kel/