phoca_thumb_s_pg-logoWielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra także na Politechnice Gdańskiej. Na jednym koncercie w Kwadratowej wystąpi sześć zespołów. Wszyscy charytatywnie na rzecz dzieci z chorobami urologicznymi i nefrologicznymi. Zapraszamy w niedzielę, 9 stycznia od godz. 17.30.

– Wolontariusze rozpoczną jednak pracę dużo wcześniej – mówi Aleksandra Szyffers z II roku europeistyki na Wydziale Zarządzania i Ekonomii PG. – Piątka naszych studentów będzie kwestowała na ulicach Gdańska już od rana. Po południu przeniosą się na teren uczelni.

Na XIX Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w klubie Kwadratowa zapraszamy wszystkich mieszkańców Trójmiasta. Tego wieczoru do klubu wyjątkowo wpuszczane będą również osoby niepełnoletnie. Zagrają dla Państwa Raggafaya, Sekaku, Call The Fire Brigade, In My Pocket, Soundstorm, Wattever. Wstęp na koncert jest wolny, ale na miejscu zbierane będą pieniądze do puszek na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Poza tym czeka na Was mnóstwo ciekawych licytacji. Będzie można upolować kolację w towarzystwie pięknych studentek, zdobyć randkę z Hiszpanami, zgarnąć największego w Polsce Chupa Chups'a, wyhandlować krawat Dziekana Wydziału Chemicznego PG, wygrać wyścig o koszulkę z podpisami znanych polskich sportowców, wzbogacić swoją domową galerię pięknymi pracami plastycznymi i zdjęciami wykonanymi przez studentów Wydziału Architektury PG i Sopockiej Szkoły Wyższej. Dla mieszkańców Domów Studenckich mamy do wylicytowania nie lada gratkę – imprezę zwaną Akademikówką!!!

Wszystkie pieniądze z licytacji powędrują na konto Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
O godz. 20.00 wszyscy wyjdziemy na ul. Siedlicką i wyślemy „ŚWIATEŁKO DO NIEBA”! Piękne lampiony rozświetlą niebo nad politechnicznym kampusem.

Imprezę organizują Samorząd Studentów Politechniki Gdańskiej oraz Akademicki Klub Politechniki Gdańskiej Kwadratowa. Formalnie na rzecz orkiestry studenci PG działają przy Sztabie Koła Gdańskiego Stowarzyszenia "Młodzi Demokraci".
Przewodnik po zespołach, które zagrają w niedzielę w Kwadratowej znajdziesz na stronie: www.kwadratowa.pl

Gdzie i kiedy? niedziela, 9 stycznia godz. 17.30, górna sala w AK PG Kwadratowa ul. Siedlicka 4 w Gdańsku Wrzeszczu.