phoca_thumb_s_pg-logoInteresuje cię programowanie z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi i języków dostarczonych przez firmę Microsoft? Studenci działający w kole naukowym .NET PG zapraszają na konferencję technologiczną IT Academic Day. Spotkanie odbędzie się we wtorek, 23 listopada w nowym gmachu Wydziału Elektrotechniki, Telekomunikacji i Informatyki, w połączonych audytoriach 1L i 1P.
 
Tematyka wykładów obejmuje zagadnienia przeznaczone dla specjalistów IT, ale także wszystkich, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę w barwnym świecie technologii Microsoft. Podczas imprezy będzie można wygrać wartościowe nagrody, między innymi oprogramowanie, sprzęt komputerowy i książki.
Warunkiem udziału w konferencji jest wcześniejsza rejestracja pod adresem http://codeguru.pl/CalendareventList/1,19395/asc.aspx. Każda zarejestrowana osoba otrzyma powitalny pakiet podarunków.
Więcej informacji o IT Academic Day znajdziesz na stronie http://itad.pl. Pytania można kierować na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
Konferencja na Politechnice Gdańskiej jest jedną z cyklu imprez informatycznych organizowanych na uczelniach w całej Polsce przez studentów z Grup .Net i Grup IT. Na Wydziale ETI PG odbędzie się po raz siódmy. Patronat honorowy nad konferencją objął dziekan Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki, dr hab. inż. Krzysztof Goczyła, prof. nadzw. PG.
Agenda konferencji
8:45 – 9:30 rejestracja uczestników
9:30 – 9:45 oficjalne otwarcie konferencji
9:45 – 10:45 MVC vs jQuery vs Freddy vs JSON (Mateusz Jamiołkowski)
11:00 – 11:45 Startujemy w Imagine Cup!
12:00 – 13:15 Silverlight 4 – moc i lekkość w jednym (Maciej Greń, Goyello)
14:00 – 15:15 Windows Phone 7 – wprowadzenie (Piotr Kołodziej, Microsoft)
15:30 – 16:45 Pasja programisty .NET z Xbox 360 & Kinect (Marcin Iwanowski)
16:45 – 17:10 oficjalne zakończenie konferencji i rozdanie nagród